HAKKIMIZDA

Akıncı Sağlık

Akıncı Sağlık 2019 yılında Gaziantep'de 1200m2 alan üzerine kurulmuş ve son sistem teknolojik alt yapıya sahip bir itriyat deposu olarak faaliyetlerine başlamıştır. Binlerce ürün seçeneğini aynı çatı altında gruplayarak müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı başarmıştır.

Medikal ürün depo tesislerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olup her geçen gün sizlerin sayesinde hedeflerini daha da büyütmektedir.

Uyumlu depolarımız sayesinde ürünler güvenli şekilde saklanmaktadır. Depolarımızın standartları, onaylanmış birinci sınıf depo yönetim sistemimiz ve stratejik olarak konumlandırılmış farmasötik depo tesislerimizin kullanımıyla sağlanmaktadır. Müşterilerimize ERP veya SAP yazılımı ile tam entegrasyon sunuyoruz ve sipariş işleme, envanter yönetimi ve raporlama için elektronik veri değişimini destekliyoruz.

Operasyonel başarı için en kritik olan özel ve deneyimli ekibimiz, tedarik zinciri yönetimi ile en yüksek ürün kalitesini ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için verdiğimiz tekliflerin arkasında durmaktadır.

Copyright © Akıncı Sağlık 2019. All rights reserved.